Rozmiar tekstu: AAA
Pakiet korzyści
ORLEN KolTrans to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma w której największym kapitałem są LUDZIE. Za każdym osiągnięciem firmy stoją jej pracownicy, dlatego też zapewniamy im możliwość rozwoju, szeroki pakiet usług socjalnych oraz pracę w przyjaznej atmosferze.

Pragniemy, aby każdy pracownik miał poczucie zadowolenia i spełnienia zawodowego, aby czuł się współtwórcą sukcesu firmy.

Pracownikom oferujemy szeroki pakiet benefitów:

PAKIET ZDROWIE I SPORT

W trosce o zdrowie naszych pracowników podejmujemy działania wspierające aktywny styl życia oraz wdrażamy inicjatywy zapewniające profilaktykę i ochronę zdrowia.

W ramach dodatkowej opieki medycznej pracownicy mogą korzystać z szerokiego wachlarza usług takich jak m.in. konsultacje lekarskie, badania diagnostyczne, rehabilitacja, szczepienia. Mają także możliwość objęcia opieką medyczną członków najbliższej rodziny.

Zachęcamy do angażowania się w inicjatywy w ramach akcji profilaktycznych obejmujących badania, strefy zdrowia, w których udzielane są różnego rodzaju porady zdrowotne, dietetyczne czy fizjoterapeutyczne.

Wspieramy kondycję fizyczną i dobre samopoczucie naszych pracowników, dlatego też w ramach pakietu Zdrowie i Sport oferujemy dofinansowanie w zakresie: sportu, rekreacji, wypoczynku i kultury.

PAKIET RODZINA

W ramach programu Pracodawca Przyjazny Rodzinie ułatwiamy i wspieramy pracowników w godzeniu  obowiązków służbowych z rodzinnymi.

W trosce o naszych pracowników oraz ich rodziny oferujemy wiele benefitów rodzinnych takich jak:

ü  dofinansowanie do wypoczynku dzieci i młodzieży

ü  dofinansowanie do opieki nad dzieckiem

ü  dofinansowanie do wyprawki szkolnej

ü  dofinansowanie  - wsparcie rodziny

ü  dodatkowa przerwa w pracy na karmienie dziecka

Wspieramy rodziny finansowo oraz obdarowujemy dzieci upominkami świątecznymi. W ramach programu Pracodawca Przyjazny Rodzinie pracownicy otrzymują też upominek z okazji narodzin dziecka. Bierzemy także udział w ogólnopolskiej inicjatywie „Dwie Godziny dla Rodziny”

PAKIET KOMFORT

Dbamy o komfort pracy naszych pracowników tworząc warunki wspierające dobre samopoczucie, zadowolenie i równowagę między pracą, a życiem prywatnym.

W ramach pakietu Komfort nasi pracownicy mogą korzystać z atrakcyjnych programów:

ü  Karta zakupowa - do realizacji na wszystkich stacjach ORLEN

Pracownicy otrzymują również rabaty na produkty i usługi:

ü  rabatowa Karta Pracownicza (zniżki na zakupy na stacjach ORLEN)

ü  pożyczki na różne cele na atrakcyjnych warunkach np. pożyczki mieszkaniowe

ü  okulary i usługi optyczne

ü  inne np. samochody, taryfy GSM, produkty bankowe, ubezpieczeniowe, okulary i usługi optyczne, pakiety weterynryjne

ü  zniżki na bilety do kina oraz pobyty w hotelach

Pracownicy mają również dostęp przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu do wielu ciekawych benefitów na platformie kafeteryjnej, które mogą dopasowywać do swoich potrzeb. Istnieje również możliwość pracy w systemie homeoffice jeżeli wykonywane obowiązki i zadania to umożliwiają.

PAKIET PRZYSZŁOŚĆ

W trosce o przyszłość naszych pracowników oferujemy benefity, których korzyści odroczone są w czasie. Pracownicy mają możliwość dodatkowego oszczędzania na preferencyjnych warunkach na emeryturę w ramach Pracowniczego Planu Kapitałowego. Dbamy o bezpieczeństwo pracowników oraz ich rodzin w ramach dostępu do produktów ubezpieczeniowych na atrakcyjnych warunkach.

Tworzymy możliwości dla rozwoju zawodowego w ramach szerokiej oferty szkoleń i programów rozwojowych. Angażujemy się w realizację innowacyjnych projektów i nowoczesnych rozwiązań biznesowych w ramach, których pracownicy mogą rozwijać swoje kompetencje zawodowe.

Chcemy tworzyć dla naszych pracowników jak najlepsze środowisko pracy, sprzyjające ich rozwojowi zawodowemu, dlatego umożliwiamy im pogłębianie wiedzy i zdobywanie doświadczenia, w ramach różnych działań rozwojowych.

 ​

 
 
 

Marki Grupy ORLEN