Rozmiar tekstu: AAA
Zawody wędkarskie w ORLEN KolTrans

30-09-2015  

Program OKT Aktywni to projekt dedykowany do wszystkich Pracowników Spółki. Poprzez sport chcemy podtrzymywać dobre relacje między Pracownikami, promować zdrową rywalizację z poszanowaniem zasad fair play oraz wartościami GK ORLEN. W ramach tego projektu, 5 września bieżącego roku w Bledzewie, odbyły się Zawody wędkarskie.  
W Zawodach zmierzyło się piętnastu uczestników, wśród których byli zarówno ‘zawodowi’ wędkarze jak i amatorzy tego sportu. Zawody odbywały się przez 5 godzin, a zawodnicy łowili z 12 wcześniej wylosowanych pomostów, natomiast trójka szczęśliwców mogła wypłynąć na szerokie jezioro i próbować swojego szczęścia łowiąc prosto z łódek. W czasie eventu obsługa cateringu dbała by nasi Pracownicy nie tracili sił.  Gdy zegar wybił godzinę 13:00 zawodnicy opuścili stanowiska ze swoimi złowionymi trofeami. Po zważeniu ryb, ogłosiliśmy zwycięzców, a byli to: I miejsce -  Jerzy Grabowski, II miejsce - Grzegorz Grzegórski, III miejsce – Antoni Jakubowski. 
Kilka godzin spędzonych poza pracą, na łonie natury, z pasją – pozwoliło uczestnikom zabawy nie tylko zwrócić uwagę na rolę odpoczynku i równowagi w życiu, ale także stworzyć klimat do nieformalnych rozmów, a może nawet stało się dla niektórych początkiem przyjaźni… z wędką w tle.

DSC_0412.JPG

 

DSC_0417.JPG

 

Obraz 081.jpg

 

...a przed nami kolejne ‘koltransowe’ aktywności.

 

ORLEN KolTrans Aktywni

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103