Rozmiar tekstu: AAA
Trzy Traxxy MS F140 w ORLEN KolTrans.

02-01-2012  

​ORLEN KolTrans Sp. z o.o. wzbogaciła się o nowy tabor w postaci 3 wielosystemowych lokomotywy Traxx MS F140. Działania te są pierwszym krokiem mającym na celu sukcesywną modernizację taboru Spółki.

Mamy świadomość, że umiejętne konkurowanie na rynku z innymi przewoźnikami zależy od posiadanego taboru. W celu zwiększenia konkurencyjności Spółka podjęła decyzje o wymianie posiadanego taboru na lokomotywy nowej generacji. Traxxy wprowadziły nową jakość w przewozach, utrzymaniu taboru, jak i wizerunku firmy. Lokomotywy te charakteryzują się dużym współczynnikiem gotowości technicznej. Spółka ORLEN KolTrans stawia na nowoczesność, a tym samym na rozwiązania ergonomiczne i ekonomiczne. Właśnie takim innowacyjnym rozwiązaniem będzie wykorzystanie nowych lokomotyw TRAXX MS F140 - mówi Roman Lisicki, Dyrektor Przewozów i Napraw ORLEN KolTrans.

Lokomotywa Traxx jest ekonomiczna i niezawodna, co zdecydowanie wpływa na lepszą jakość usług świadczonych z jej wykorzystaniem. Maszyniści chwalą walory nowych Traxxów. Maszyna znacznie zwiększa bezpieczeństwo realizowanych przewozów licencyjnych i komfort pracy.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103