Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Marcin Kamiński

Prezes Zarządu ORLEN KolTrans

Radca prawny. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu a także Podyplomowe Studium Prawa Handlowego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada uprawnienia członka rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.
 
Od roku 2002 do roku 2011 związany zawodowo z Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. kolejno w Dziale Organizacji i Systemów Zarządzania, w Dziale Prawnym a następnie w Biurze Prawnym, gdzie od 2008 roku zatrudniony był jako radca prawny. Od roku 2011 do roku 2016 roku prowadził własną działalność gospodarczą związaną z wykonywaniem zawodu radcy prawnego. Od roku 2016 do 2017 roku Członek Zarządu ds. Handlowych w ORLEN Serwis S.A.. Posiada doświadczenie związane z zasiadaniem w radach nadzorczych spółek kapitałowych.
 
Specjalizuje się w szczególności w zagadnieniach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada bogate doświadczenie związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i ich organów statutowych.
 
Prywatnie interesuje się zabytkową motoryzacją i sportem.
 

Paweł Ogrodnik

Członek Zarządu ORLEN KolTrans

Pracę dla ORLEN KolTrans rozpoczął w 2013 roku obejmując stanowisko Członka Zarząd odpowiedzialnego w szczególności za obszar kontrolingowo – księgowy, Zakupów oraz IT. Obecnie łączy funkcje Członka Zarządu w ramach unii personalnej w trzech Spółkach: ORLEN KolTrans, IKS Solino i Euronaft Trzebinia. W latach 1995 – 2013 związany z Rieber Foods Polska S.A. (właściciel marki Delecta) m. in jako Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu. Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze bankowym (Łódzki Bank Rozwoju, Bank Inicjatyw Gospodarczych). Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył liczne kursy menedżerskie w zakresie rachunkowości, controlingu, a także doskonalenia umiejętności menedżerskich.
 

Tomasz Gościniak

Członek Zarządu ORLEN KolTrans

Powołany na stanowisko Członka Zarządu w ORLEN KolTrans Sp. z o. o. w marcu 2017r., odpowiedzialny w szczególności za obszar operacyjny.  Jest absolwentem Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz podyplomowych studiów Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Od 2007 roku pracuje dla Grupy Kapitałowej ORLEN S.A., rozpoczynając pracę w spółce ORLEN Laboratorium S.A. Posiada liczne certyfikaty w tym audytorskie w zakresie systemów zarządzania, BHP, ochrony środowiska i menedżerskie.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103