Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Marcin Kamiński

Prezes Zarządu ORLEN KolTrans

Radca prawny. Ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu a także Podyplomowe Studium Prawa Handlowego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Posiada uprawnienia członka rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.
 
Od roku 2002 do roku 2011 związany zawodowo z Polskim Koncernem Naftowym ORLEN S.A. kolejno w Dziale Organizacji i Systemów Zarządzania, w Dziale Prawnym a następnie w Biurze Prawnym, gdzie od 2008 roku zatrudniony był jako radca prawny. Od roku 2011 do roku 2016 roku prowadził własną działalność gospodarczą związaną z wykonywaniem zawodu radcy prawnego. Od roku 2016 do 2017 roku Członek Zarządu ds. Handlowych w ORLEN Serwis S.A.. Posiada doświadczenie związane z zasiadaniem w radach nadzorczych spółek kapitałowych.
 
Specjalizuje się w szczególności w zagadnieniach z zakresu szeroko rozumianego prawa cywilnego i gospodarczego. Posiada bogate doświadczenie związane z funkcjonowaniem podmiotów gospodarczych i ich organów statutowych.
 
Prywatnie interesuje się zabytkową motoryzacją i sportem.
 
 

Marki Grupy ORLEN