Rozmiar tekstu: AAA
Zarząd

Andrzej Raszewski

Prezes Zarządu ORLEN KolTrans

Od 2008 roku pracuje dla Grupy Kapitałowej ORLEN. Obecnie łączy funkcję Dyrektora Biura Logistyki Polska w PKN ORLEN S.A. oraz Prezesa Zarządu ORLEN KolTrans Sp. z o.o. Jest  również Przewodniczącym Rady Nadzorczej IKS Solino S.A., oraz Członkiem Rady Nadzorczej Kopalnia Soli Lubień Sp. z o.o. oraz Naftoport Sp. z o.o. Specjalizuje się w restrukturyzacji obszaru logistyki oraz innych inicjatywach mających na celu obniżenie kosztów i zwiększenie wydajności. Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego i Executive MBA w London Business School.
 

Paweł Ogrodnik

Członek Zarządu ORLEN KolTrans

Pracę dla ORLEN KolTrans rozpoczął w 2013 roku obejmując stanowisko Członka Zarząd odpowiedzialnego w szczególności za obszar kontrolingowo – księgowy, Zakupów oraz IT. Obecnie łączy funkcje Członka Zarządu w ramach unii personalnej w trzech Spółkach: ORLEN KolTrans, IKS Solino i Euronaft Trzebinia. W latach 1995 – 2013 związany z Rieber Foods Polska S.A. (właściciel marki Delecta) m. in jako Dyrektor Finansowy i Członek Zarządu. Karierę zawodową rozpoczynał w sektorze bankowym (Łódzki Bank Rozwoju, Bank Inicjatyw Gospodarczych). Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Ukończył liczne kursy menedżerskie w zakresie rachunkowości, controlingu, a także doskonalenia umiejętności menedżerskich.
 

Tomasz Gościniak

Członek Zarządu ORLEN KolTrans

Powołany na stanowisko Członka Zarządu w ORLEN KolTrans Sp. z o. o. w marcu 2017r., odpowiedzialny w szczególności za obszar operacyjny.  Jest absolwentem Wyższej Szkoły im. Pawła Włodkowica w Płocku oraz podyplomowych studiów Politechniki Krakowskiej im. Tadeusza Kościuszki. Od 2007 roku pracuje dla Grupy Kapitałowej ORLEN S.A., rozpoczynając pracę w spółce ORLEN Laboratorium S.A. Posiada liczne certyfikaty w tym audytorskie w zakresie systemów zarządzania, BHP, ochrony środowiska i menedżerskie.

 
 
 

Marki Grupy ORLEN