Rozmiar tekstu: AAA
Staż Kierunek ORLEN – dobry początek kariery zawodowej!

22-03-2022  

Staż Kierunek ORLEN – dobry początek kariery zawodowej!

                                            DSC_0100-3x (2)x.JPG

Jestem absolwentką Politechniki Warszawskiej Filii w Płocku.Ukończyłam studia inżynierskie na kierunku Technologia Chemiczna o specjalności Technologia Tworzyw Sztucznych. Aktualnie jestem na ostatnim semestrze studiów magisterskich na tej samej uczelni.

Jestem stażystką w Biurze Zarządzania Majątkiem w spółce ORLEN KolTrans S.A. Bardzo podoba mi się to, że każdy dzień w pracy jest inny, a zadania – różnorodne, dzięki czemu nie można się nudzić!

Na stażu jestem odpowiedzialna za przygotowywanie raportów, zestawień do sprawozdań z obszaru ochrony środowiska dotyczących gospodarki odpadami, emisji substancji do powietrza, czyli oddziaływania Spółki na środowisko. 

Co więcej, podczas stażu realizuję samodzielny projekt dotyczący utrzymania terenów zielonych na terenie bocznicy kolejowej w Płocku. W ramach realizowanego zadania odbywam wizje lokalne. Rozmawiam z wieloma ekspertami i pozyskuję od nich wiedzę. Analizuję materiały oraz wykonuję niezbędne do wykonania projektu obliczenia. Przygotowuję harmonogram realizacji zadań, plan pracy pracowników, uwzględniając potrzebny do pracy sprzęt. Biorę także udział w prowadzeniu dokumentacji administracyjnej z obszaru działalności Biura, w którym odbywam staż.

Cieszę się, że na stażu mogę wykorzystywać wiele umiejętności analitycznych, które nabyłam podczas studiów, a także uczyć się nowych rzeczy i podejmować wyzwania, np. związane z zarządzaniem projektem. Różnorodność wykonywanych przeze mnie zadań daje mi możliwość zobaczenia siebie w różnych perspektywach i uświadamia mnie w jakich dziedzinach czuję się najlepiej. Uważam, że staż jest bardzo dobrą inwestycją w swoją przyszłość.

Aktualnie do 25 kwietnia trwa rekrutacja do kolejnej edycji programu stażowego Kierunek ORLEN.

Więcej informacji na temat programu stażowego: staż Kierunek ORLEN​


​​​​​

Staż Kierunek ORLEN – dobry początek kariery zawodowej!

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN