Rozmiar tekstu: AAA
Zawody Paintball

12-10-2016  

​W ramach programu OKT Aktywni 24 września 2016r. dla pracowników ORLEN KolTrans zostały zorganizowane zawody paintballowe. Miejscem rozgrywki były okolice miejscowości Dąb Polski.
 
Zawody poprzedziło zapoznanie się z zasadami broni pneumatycznej i posługiwania się nią. Po omówieniu regulaminu i szkoleniu z zakresu BHP uczestnicy wyruszyli na obchód pola paintballowego poznając jego wszystkie tajniki.
 
Po zapoznaniu się z terenem już nic nie stało na przeszkodzie, aby przystąpić do gry. Po otrzymaniu ekwipunku zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy, po czym przystąpili do pierwszej potyczki, która została rozegrana w systemie do ostatniego wyeliminowanego zawodnika. Drugim scenariuszem zawodów było zdobywanie wzgórza tzn. jedna drużyna okopywała się na wzniesieniu broniąc go przed nadciągającą drużyną przeciwników. Trzecim scenariuszem zawodów natomiast było odbijanie tzw. VIP - a, polegające na tym, że jedna drużyna zajmowała pozycje w opuszczonym gospodarstwie, a druga próbowała się do niego wedrzeć i odbić VIP – a.
 
Na koniec zawodów uczestnicy zgodnie przyznali, że spotkanie tego typu zagwarantowało im dobrą zabawę i sporą dawkę adrenaliny i chętnie powtórzyliby to w przyszłości.
 
Zwieńczeniem spotkania było wspólne grillowanie i biesiadowanie na łonie natury, wymiana swoich spostrzeżeń i opinii na temat przyjętej taktyki, postawy zawodników oraz użytego sprzętu.
 
IMG_20160924_114438.jpgIMAG0849.jpgIMG_20160924_120454.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN