Rozmiar tekstu: AAA
Kolejowe ABC zgłoszone do Edukacyjnych działań biznesu. Listy najbardziej znaczących inicjatyw

23-09-2016  

Forum Odpowiedzialnego Biznesu i „Rzeczpospolita” przygotowują pierwszą listę działań edukacyjnych prowadzonych przez firmy „Edukacyjne działania biznesu. Lista najbardziej znaczących inicjatyw” .

Będzie to pierwsza w Polsce lista najbardziej znaczących projektów, kampanii, programów, akcji realizowanych w zakresie działalności edukacyjnej firm. Lista ta będzie jednocześnie przeglądem aktywności firm i inicjatyw podejmowanych na rzecz zwiększania świadomości interesariuszy między innymi w zakresie: zdrowia, bezpieczeństwa, ekologii, rynku pracy, konsumpcji, współpracy z dostawcami, stylu życia, kultury, technologii, nauki i rozwoju.

ORLEN KolTrans Sp. z o.o. zgłosił do udziału program „Kolejowe ABC”. Kilkadziesiąt najbardziej znaczących inicjatyw wyłoni kapituła, zaś ostatecznych kilkanaście wybiorą internauci. Każdy internauta może oddać trzy równoważne głosy, po jednym na jedno działanie z Listy, z jednego adresu e-mail można zagłosować jeden raz. Co za tym idzie – każdy z nas może zagłosować na inicjatywę. Lista zostanie ogłoszona podczas Targów CSR w dniu 17 listopada br., a później opublikowana na łamach dziennika "Rzeczpospolita „. Zachęcamy zatem do głosowania i trzymamy kciuki za „Kolejowe ABC”!!!

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103