Rozmiar tekstu: AAA
Wspólny wolontariat ORLEN KolTrans i ORLEN CUK

23-12-2020  

Jak co roku spółki GK ORLEN miały okazję wziąć udział w akcji  Zostań pomocnikiem świętego Mikołaja – spełnij marzenia!”. W tym roku ORLEN KolTrans oraz ORLEN Centrum Usług Korporacyjnych połączyły siły i wspólnie przystąpiły do działania w ramach wolontariatu.

 

Pomoc została skierowana do podopiecznych Domu Pomocy Społecznej nad "Nad Jarem" w Nowym Miszewie a konkretnie do trójki rodzeństwa: Renaty (lat 35), Magdaleny (lat 33) i Roberta (lat 34), którzy po śmierci rodziców zostali umieszczeni w DPS w związku z niepełnosprawnością intelektualną i brakiem zapewnienia całodobowej opieki ze strony dalszej rodziny.

Marzenia rodzeństwa nie były wygórowane: Renata najbardziej  marzyła o nowym, wygodnym łóżku (poprzednie wygodne łóżko spłonęło w pożarze). Potrzebowała także butów i kurtki na zimę. Robertowi radość sprawiłby nowy rower oraz komputer, a Magdzie magnetofon oraz robot kuchenny.

Dzięki zaangażowaniu oraz hojności pracowników CUK-u oraz KolTransu udało się łącznie zebrać ponad 7 tysięcy złotych!!! Fundusze te pozwoliły nie tylko na spełnienie marzeń rodzeństwa, ale również na zakup słodkich upominków dla pozostałych podopiecznych DPS-u i tym samym choć trochę osłodzić im pobyt w ośrodku.

Tuż przed świętami Bożego Narodzenia prezenty przekazali Członkowie Zarządu obu Spółek. Radość i wdzięczność obdarowanych dało się wyczuć na odległość. Wszystkim zaangażowanym w akcję wolontariuszom bardzo dziękujemy za wsparcie.

DPS.jpg 

                                                logo ORLEN KolTrans (2).jpg               LOGO CUK.jpg

Wspólny wolontariat ORLEN KolTrans i ORLEN CUK

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103