Rozmiar tekstu: AAA
Psiaki w Potrzebie – wolontariat ORLEN KolTrans

28-07-2021  

Psiaki w Potrzebie – wolontariat ORLEN KolTrans

 

W czerwcu br. w ORLEN KolTrans odbyła się zbiórka artykułów dla zwierząt, które znajdują się pod opieką Fundacji Krzykosiaki – Psy w Potrzebie w Krzykosach pod Kłodawą.

Dzięki hojności pracowników udało zebrać ponad 1300 zł w Płocku oraz w Ostrowie Wlkp. za które zakupione zostały smycze, obroże, karma sucha oraz mokra. Dodatkowo, pracownicy przekazali podkłady dla szczeniąt, koce, poduszki, ręczniki, zabawki i inne potrzebne dla psiaków produkty.

W dniu wczorajszym nastąpiło przekazanie wszystkich rzeczy. Wizyta w przytulisku wywarła ogromne wrażenie na wolontariuszach. Takie miejsce jak to, to chyba najsmutniejsze zwierciadło ludzkiej bezduszności. Spacerując między klatkami spostrzega się przede wszystkim oczy pełne rozpaczy i tęsknoty, oczy śledzące każdy twój krok, wciśnięte w siatkę klatek psie nosy…

Pomimo, iż Fundacją kieruje niesamowity człowiek pełen pasji i miłości do psiaków, oddany im całym sercem to potrzeby są bardzo duże.

Pomagajmy zatem i wspierajmy czworonogi, ponieważ zwierzę, które zostaje adoptowane, przygarnięte ze schroniska z pewnością będzie bardzo oddane swojemu właścicielowi.

 

IMG_2954.JPG Pokarm.jpg

IMG_2955.JPGObraz1.jpg
Wszystkim osobom zaangażowanym w akcję serdecznie dziękuję za pomoc!!!! 

Psiaki w Potrzebie – wolontariat ORLEN KolTrans

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN


Błąd wewnątrz kontrolki: The remote server returned an error: (404) Not Found.line:103