Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN KolTrans laureatem EDUKATORA wiedzy kolejowej

25-10-2016  

mmDSC_0041.pngORLEN KolTrans został Laureatem EDUKATORA wiedzy kolejowej. Nagroda w postaci statuetki „Złotego Pociągu” została przyznana przez firmę szkoleniową OTTIMA. Eksperci docenili Spółkę za m.in. zaangażowanie w sprawy rozwoju kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym.

ORLEN Koltrans jest jednym z sygnatariuszy Deklaracji dotyczącej bezpieczeństwa w transporcie kolejowym, której pomysłodawcą jest Urząd Transportu Kolejowego. Zgodnie z dokumentem Spółka zadeklarowała oraz zobowiązała się do wprowadzania „Kluczowych zasad kultury bezpieczeństwa w transporcie kolejowym”. Nagrodę za zaangażowanie w rozwój i edukację pracowników odebrał Dyrektor Robert Ćwiok podczas Drugiego Krajowego Zjazdu Pełnomocników ds. SMS i MMS oraz Menadżerów Bocznic Kolejowych.

W uroczystości udział wzięło wielu przedstawicieli zarządców infrastruktury, przewoźników kolejowych, użytkowników bocznic kolejowych, a także władzy kolejowej z Departamentu Bezpieczeństwa UTK oraz Biura Bezpieczeństwa Spółki PKP PLK S.A.

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN