Rozmiar tekstu: AAA
ORLEN KolTrans Aktywni

02-10-2013  

Z początkiem jesieni Spółka ORLEN KolTrans uruchomiła dla swoich pracowników program „ORLEN KolTrans Aktywni”, poprzez który chce zachęcić pracowników do wzmożonej aktywności fizycznej i dbania o swoje zdrowie.  „ORLEN KolTrans Aktywni” zakłada cykl spotkań o charakterze sportowym.
Bo sport to zdrowie!!!
Kto uprawia sport, regularnie ćwiczy, cieszy się lepszym zdrowiem.
Sport jest uznawany za panaceum na niemal wszystkie choroby. Osoby, które ćwiczą choćby raz w tygodniu, rzadziej chorują i dłużej żyją. W starszym wieku są bardziej samodzielne i mniej cierpią z powodu różnych dolegliwości.
Ludzie aktywni są bardziej opanowani, wydajni i kreatywni. Lepiej śpią, mniej się męczą i rzadziej są znudzeni, nie poddają się depresjom i codziennym trudnościom. Dłużej zachowują szczupłą, młodzieńczą sylwetkę, częściej budzą sympatię, a ich wygląd jest miarą życiowego sukcesu.
Nic tylko uprawiać sport!!!
Wysiłek fizyczny poprawia samopoczucie, sprawia, że jesteśmy w lepszej kondycji i bardziej optymistyczni.
W pierwszym spotkaniu z cyklu „ORLEN KolTrans Aktywni” pracownicy wybrali się na rajd rowerowy szlakiem nadleśnictwa Łąck. Trasa wiodła ul. Mostową, przez Stary Most im. Legionów Piłsudskiego, dalej Dzierzązna, aż do polany Krzywy Kołek. Tam, na uczestników czekało ognisko, pieczone kiełbaski i ziemniaki. Łączna trasa przejazdu liczyła ok. 50 km.IMG_8469.jpgIMG_8511.jpg
IMG_8489.jpg

ORLEN KolTrans Aktywni

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN