Rozmiar tekstu: AAA
Niezwyciężony

17-06-2011

​Miło nam poinformować, że ORLEN KolTrans po raz kolejny został sponsorem Stanisława Dymka. Radość jest tym większa, że pracownik ORLEN KolTrans znów jest niezwyciężony. 7 maja w Dzierżoniowie odbyły się Mistrzostwa Polski w crossduathlonie na dystansie: 6 km biegu, 30 km wyścigu na rowerach i 3 km biegu przełajowego, w których Stanisław Dymek nie miał sobie równych. W kategorii M-50 z czasem 1:39:01 sięgnął po mistrzowski tytuł.
11 czerwca był tylko potwierdzeniem jego znakomitej formy. Stanisław Dymek ponownie stanął na wysokości zadania i zdobył brązowy medal na Mistrzostwach Polski weteranów w Triathlonie w kategorii M-55, które odbyły się w Suszu. Te ostanie były nie lada wyzwaniem, jak sam podkreślił zawodnik na mecie. Musiał poprawić swój rekord życiowy, który od soboty wynosi 5 h 6 min i 5 sek.(1,9 km pływania, 90 km jazdy na rowerze, 21,1 km biegu).
Zapewne to przedsmak emocji jakich może nam dostarczyć Stanisław Dymek w tym sezonie. Najbliższe zawody to start w Mistrzostwach Polski Weteranów w triathlonie olimpijskim w Środzie Wielkopolskiej. A już we wrześniu najważniejsze zawody sezonu - Mistrzostwa Świata w duathlonie na dystansie długim (10 km biegu + 150 km rower + 30 km biegu) w szwajcarskim Zofingen.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne zwycięstwa. Powodzenia!!!