Rozmiar tekstu: AAA
„Podziel się swoją pasją z wychowankami Rodzinnych Domów Dziecka” - ORLEN KolTrans przyłączył się do akcji

28-02-2022  

„Podziel się swoją pasją z wychowankami Rodzinnych Domów Dziecka” - ORLEN KolTrans przyłączył się do akcji

 

Fundacja ORLEN od wielu lat wspiera Rodzinne Domy Dziecka i Placówki Opiekuńczo-Wychowawcze typu rodzinnego. Co roku organizuje wyjazdy letnie i zimowe dla całych rodzin.

Tegoroczne ferie zimowe podopieczni Fundacji spędzili w miejscowości Szczytna w okolicach Dusznik-Zdroju (woj. dolnośląskie). Pracownicy Grupy ORLEN od lat współtworzą z Fundacją tę inicjatywę, przeprowadzając dla uczestników wypoczynku zajęcia. W tym roku również pracownica ORLEN KolTrans dołączyła do grona wolontariuszy organizując warsztaty z produkcji kosmetyków.

Każde dziecko na zajęciach przygotowało swoje kosmetyki: masło do ciała, pomadkę i olejek. Uczestnicy mieszali surowce, odmierzali składniki i wybierali zapachy. Dzieci były bardzo zaangażowane w zadania, słuchały i zadawały dużo pytań.

Zajęcia te mają na celu inspirowanie dzieci i młodzież, a także ich opiekunów do działania i rozwijania drzemiących w nich talentów i potencjału.

Myślę, że różnego rodzaju warsztaty dużo wnoszą w rozwój dzieci i młodzieży, poprzez wiedzę i praktykę stają się pewniejsze siebie i mają zdecydowanie więcej wiary w swoje możliwości – powiedziała Karolina Pawłowska, wolontariuszka ORLEN KolTrans.


   20220218_110109_04.jpg
 
 
 
 

Wolontariat

« powrót
 
 
 

Marki Grupy ORLEN